V týdnu od 29.10. – 2.11.18 jsou podzimní prázdniny a herna v MKS je zavřena. Přejeme hezké volno a těšíme se na Vás další týden.

Milé maminky, rády byste se dozvěděly, jaký má politika a rozhodování druhých dopad na každodenní život Vaší rodiny? Přijďte si poslechnout inspirativní ženy, středočešky, které nesedí se založenýma rukama, ale dělají něco pro své okolí. Setkat se budete moci s poslankyní Monikou Červíčkovou a komunální političkou Danielovou Páterovou z Mníšku pod Brdy. Inspirují Vás k odhodlanosti začít dělat ve svém okolí to, co považujete právě Vy za důležité….A k tomu Vám pohlídáme děti, pohostíme drobným občerstvením a v případě delšího dojezdu přispějeme na dopravu.

Hlásit se můžete zde: https://www.facebook.com/events/302834290447025/

 

Ze zdravotních důvodů se nebude zítra konat kurz Yamahy.

 

Omlouváme se a děkujeme za pochopení

napric-generacemi-miniskolickaPojďte s námi potěšit babičky a dědečky do domova pro seniory! 
Zveme Vás na v pořadí již druhou miniškoličku, která je koncipovaná, jako společný program pro tři generace – děti rodiče a seniory. Co si pod touto akcí můžete představit? Hodinu plnou pohybu, her, zpívání a tvoření pro děti cca od 1 roku a rodiče, do kterého se snažíme zapojit i zúčastněné seniory minimálně z pozice nadšených pozorovatelů akčních a veselých dětí. Snažíme se tak podpořit kontakt generací, který považujeme za předpoklad vzájemného pochopení a porozumění. Kontakt, který nám v současné době často chybí. Těšíme se na vás! 
 

Velice se omlouváme, z důvodu nemoci bude v úterý 2.10.18 hena uzavřena.

Omlouváme se za komplikace, těšíme se na Vás opět ve středu

MC Oáza

Kalendář

Loading...


  Kontakt:
  MKS, ul. Na Oboře

  Mníšek pod Brdy, 252 10


  Kristýna Horká, tel.: 731 225 561

  mcoaza.mnisek@seznam.cz  


  Bankovní spojení: 245605227/0300


Najdete nás tady:Síť pro rodinu