Toalety pro OÁZU – PROSÍME PŘISPĚJTE !

Přispějete-li do konce srpna jakoukoliv částkou přes naši online kampaň https://www.darujme.cz/projekt/1202021, Váš finanční příspěvek Nadace České spořitelny do celkové výše 20 000 Kč zdvojnásobí.

Naši hosté si ze zahrady a komunitního centra Oázy v Mníšku pod Brdy, už několik let odnášejí pěkné zážitky z kulturních a zábavních akcí, debatních kruhů i z pouhé návštěvy dětského hřiště. Ale když na TO dojde, musí si vystačit s kadibudkou a zahradním kohoutkem. Mobilní WC stojí hodně peněz a starostí, vyvážení kadibudky jakbysmet. Vodu na čaj si do kuchyňky nosíme v kanystru, nádobí myjeme pod pumpou.

Chceme to změnit. Chceme do komunitního centra přivést vodu, napojit se na odpadní potrubí a nahradit kadibudku dvěma moderními toaletami v budově komunitního centra. Máme plán, projekt a chuť dát věci do pohybu.

Potřebné finance odhadujeme na 80 – 100 tisíc korun, ale už s polovinou jsme připraveni se letos pustit do práce. Minulí, současní i budoucí návštěvníci zahrady a komunitního centra, milí přátelé Oázy v Mníšku pod Brdy, prosím, přispějte na věc, která může přinést užitek všem našim hostům bez rozdílu i vám samotným.

Můžete-li pomoci také svými zkušenostmi nebo přiložením ruky k dílu – pak nám napište na oaza.mnisek@seznam.cz.

DĚKUJEME!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *